Organizacja Konferencji

0

Posted by Redaktor | Posted in Turystyka Biznesowa | Posted on 19-04-2012

Przedstawiamy obiekty konferencyjne usytuowane w centrum miasta. Maksymalna liczba uczestników mieszczących się w obiektach konferencyjnych to 1000 osób . Nowoczesne obiekty konferencyjne nad morzem umożliwiają indywidualną aranżacje, dostosowaną do potrzeb klientów. Obiekty konferencyjne oferują wynajem ekskluzywnych i przestronnych sal na szkolenia, konferencje oraz imprezy okolicznościowe, towarzyskie.

Noclegi w Pałacach i Zamkach

0

Posted by Redaktor | Posted in Turystyka Biznesowa | Posted on 19-04-2012

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertami Luksusowych Hoteli w obiektach zabytkowych na terenie całej Polski. Nasz profesjonalny portal VipTurystyka.pl przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych i biznesowych. Niepowtarzalny urok Hotele w obiektach zabytkowych. Wykwintne dania serwowane w restauracjach Hotelowych, różnorodne atrakcje, wszystko z myślą o gościach hotelowych.

Turystyka Wiejska na Mazurach

0

Posted by Redaktor | Posted in Mazury, Turystyka Wiejska | Posted on 03-04-2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami luksusowych pensjonatów, willi i gospodarstw agroturystycznych na mazurach. Tylko na stronie Agroturystyczny24.pl zaprezentowane są gospodarstwa agroturystyczne i agroturystyka Mazury. Wyselekcjonowane oferty przygotowane z myślą o wyjątkowych gościach. Obiekty położone w cichej i spokojnej okolicy. Śniadania podawane w formie szwedzkiego stołu. Posiłki przyrządzane z ekologicznych surowców, m.in. mleka, jaj, warzyw i owoców. Gospodarstwa wiejskie w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Na stronie Agroturystyczny24.pl w zakładce agroturystyka mazury, aktualne oferty luksusowych obiektów. Bezpieczne dla dzieci, ogrodzone podwórko z placem zabaw. Idealne miejsce do spędzania czasu w otoczeniu przyrody. W cenie noclegów śniadania i obiadokolacje. Możliwość urządzenia przyjęć, konferencji, imprez integracyjnych.